За останню добу в області лабораторно підтверджено 33 випадки захворювання на COVID-19

За останню добу в області лабораторно підтверджено 33 випадки захворювання на COVID-19 – у жителів Харкова, Борівського, Вовчанського, Золочівського, Первомайського, Сахновщинського, Чугуївського та Харківського районів.

Госпіталізовано з COVID-19 231 людину (у реанімації 2 підключено до апаратів ШВЛ, 4 – на кисневій підтримці (масці)), 333 – на самоізоляції.

З підозрою на коронавірус госпіталізовано 187 людей, 62 – на самоізоляції.

На жаль, померло троє людей – 61-річний харків‘янин, 71-річна харків’янка та 76-річна мешканка Первомайського району.

За останню добу одужало 17 осіб.

Отже, за весь період реєстрації в регіоні зафіксовано 1590 підозр (+50 за останню добу), з них:

▪️946 випадків підтверджено;

▪️395 підозр спростовано;