За останню добу в області лабораторно підтверджено 28 випадків захворювання на COVID-19 — у мешканців Харкова, Харківського, Золочівського та Дергачівського районів. Переважна більшість захворілих за останню добу (22) — харків’яни.

Серед осіб, у кого лабораторно підтверджена коронавірусна інфекція, 222 госпіталізовано (з них 1 людина підключена до апарату ШВЛ, 4 – на кисневій підтримці (масці)), 302 – на самоізоляції.

Серед осіб з підозрою на коронавірус госпіталізовано 115 осіб, 31 – на самоізоляції.

Серед захворілих за останню добу – +8 медиків.

Отже, за весь період реєстрації в області зафіксовано 1041 підозру на COVID-19 (+41 за останню добу), з них:

▪️623 випадки підтверджено;

▪️272 підозри спростовано;