За останню добу в області лабораторно підтверджено 26 випадків захворювання на COVID-19

Захворювання виявили у жителів Харкова, Чугуївського, Золочівського, Зачепилівського та Лозівського районів.

Загалом на даний час із підтвердженою коронавірусною інфекцією госпіталізовано 256 осіб. З них п’ятеро перебувають у реанімації: 2 людини підключено до апарату ШВЛ, 3 – на кисневій підтримці (масці).

З підозрою на коронавірус госпіталізовано 124 особи, 47 знаходяться на самоізоляції.

За добу в області видужали 25 осіб. ⠀

За весь період реєстрації в області зафіксовано 1318 підозр на COVID-19 (+33 за останню добу), з них:

▪️815 випадків підтверджено;

▪️332 підозри спростовано;