За останню добу в області лабораторно підтверджено 22 випадки захворювання на COVID-19 – у жителів Харкова, Борівського, Вовчанського, Дергачівського, Красноградського, Харківського районів.
Госпіталізовано з COVID-19 249 осіб (з них у реанімації 1 людину підключено до апарату ШВЛ, 6 – на кисневій підтримці (масці)), 345 – на самоізоляції.
З підозрою на коронавірус госпіталізовано 189 людей, 65 – на самоізоляції.
На жаль, за останню добу маємо один летальний випадок. Померла 68-річна харків’янка. Мала ряд супутніх захворювань.
Статистика людей, що одужали, зросла на 12 осіб.
Отже, за весь період реєстрації в області зафіксовано 1656 підозр (+40 за останню добу), з них:

▪️983 випадки підтверджено;

▪️419 підозр спростовано;