За добу в області підтверджено 15 нових випадків COVID-19

Хворобу виявлено у мешканців міста Харків , Зміївського, Красноградського, Лозівського та Валківського районів.

Також за добу на Харківщині одужала ще одна людина, в якої була коронавірусна хвороба.

Загалом з початку фіксації в області зареєстровано 100 підозр на коронавірусну хворобу (+21 за останню добу), з них:

▪️40 випадків підтверджено;

▪️28 спростовано;

▪️2 хворих одужало;

▪️1 людина померла.

Серед усіх підтверджених діагнозів COVID-19 (чинних 37): 7 осіб перебувають на самоізоляції, 30 – госпіталізовані. Двоє людей знаходяться в реанімації та йдуть на поправку.

Серед випадків підозр: 8 людей знаходяться на самоізоляції, 24 госпіталізовано.

5 підтверджених випадків COVID-19 зафіксовані у медиків. Серед них двоє пов’язані безпосередньо з обслуговуванням хворих на COVID-19. 3 підозри ще не підтверджені.

Крім того, на даний час до обласного лабораторного центру для проведення тестування надійшло понад 400 зразків, відібраних у хворих на пневмонію. 394 уже перевірено, з них – 22 підтвердили діагнози COVID-19.

Усього в області з діагнозом пневмонія госпіталізовано 284 людини. Пацієнтів, які підключені до апаратів ШВЛ, на даний час немає.

Джерело інформації: Сайт Харківської обласної державної адміністрації