За добу в області підтвердили 7 випадків захворювання на COVID-19

Діагнози підтвердилися в жителів Харкова та Зміївського району.

Також в області зареєстрували 13 нових підозр на коронавірус (так само — у жителів Харкова та Зміївського району).

«З підтвердженим COVID-19 госпіталізовано 46 осіб, 29 перебуває на самоізоляції. З підозрами на COVID-19 госпіталізовано 82 особи, 17 – на самоізоляції», — повідомив голова ХОДА Олексій Кучер.

Він відзначив, що від коронавірусу в області вилікувалось ще 4 особи. За останню добу ніхто з людей з цим діагнозом не помер.

«Серед осіб, які хворі на коронавірус, троє перебувають у реанімації на кисневій підтримці (масці). На ШВЛ хворі на коронавірус відсутні», — додав керівник області.

Серед хворих з офіційно підтвердженим діагнозом COVID-19 у нашій області — 14 медиків.

Отже, за весь період реєстрації в регіоні зафіксовано 238 випадків підозри на коронавірус, з яких:

- 84 випадки підтверджено;

- 55 випадків спростовано;