За добу в області — 17 нових підтверджених випадків захворювання на COVID-19

Діагнози підтвердили у жителів Харкова, Балаклійського, Валківського, Дергачівського, Зміївського та Харківського районів.

⠀ «З підтвердженим діагнозом COVID-19 госпіталізовано 53 особи, 39 – на самоізоляції, — повідомив голова ХОДА Олексій Кучер.- З підозрою на коронавірус госпіталізовано 78 людей, 18 – на самоізоляції».

Він зазначив, що серед нових підтверджених захворілих – 4 медики (лікарі та санітари) – працівники Валківської ЦРЛ, Харківської міської клінічної дитячої лікарні №16, Обласної психіатричної лікарні №1 (с. Стрілеча).

«За наданою мені інформацією, з підтверджених хворих 1 особа перебуває в реанімації на кисневій масці», — сказав Олексій Кучер.

Отже, за весь період реєстрації зафіксовано 260 випадків підозри на COVID-19 (+22 за добу), з яких:

▪️101 випадок підтверджено;

▪️63 випадки спростовано;