buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні    жителі  !

Сердечно вітаю вас з Новим 2019  роком та Різдвом Христовим!

Це самі довгоочікувані, світлі та найулюбленіші з дитинства свята, з якими пов’язані найтепліші спогади та найкращі сподівання.

2018 рік був складним і неоднозначним. Він дарував нам радість зустрічей та відкриттів, новий життєвий і професійний досвід, були й складнощі, але й перемоги, виникали проблеми, які разом ми успішно долали. Своєю наполегливою роботою всі ми робили усе, аби наше місто було гарним та затишним, як для його мешканців, так і для гостей.

Дякую усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю творив історію нашого міста протягом року, хто забезпечував його життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій. Сподіваюсь, що наступний рік буде більш успішним і радуватиме нас новими здобутками  і звершеннями.

Напередодні новорічних свят прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково збудеться. Нехай усе те, що ви загадаєте в новорічну ніч, обов’язково здійсниться у найближчому майбутньому. Нехай Новий рік прийде до кожної оселі добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, світло новорічних вогнів зігріває ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця вірою у кращий завтрашній день.

Зичу, щоб Новий рік став для кожного з нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, єдності територій, соціально – економічного зростання та духовного оновлення, роком, в якому в Україні запанує довгоочікуваний мир і буде подолано всіх ворогів.

Веселих та радісних свят, дорогі земляки!

З повагою міський голова М.Голуб