buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

З нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану до пам’ятника загиблим воїнам покладено квіти

28 років минуло з того пам’ятного дня, коли 15 лютого 1989 року останній радянський воїн-інтернаціоналіст покинув афганську землю. Закінчилася десятилітня , нікому непотрібна війна, на якій полягло смертю хоробрих сотні молодих хлопців. Багатьом не виповнилося навіть 20. А скільки повернулося звідти інвалідами! І всі ці роки ті, яким вдалося «обманути» смерть, залишитися живими, 15 лютого, в День виводу Радянських військ з Афганістану, збираються, щоб згадати всіх тих, хто назавжди залишився там, в чужому краї.

Урочисті з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулися у Богодухові.  До підніжжя пам’ятника загиблим поклали квіти депутат Харківської обласної ради Микола Пушкарь, голова Богодухівської районної державної  адміністрації Володимир Шаров,перший заступник голови Богодухівської РДА Валентина Зирянова , заступник голови районної  ради  Роман Ярошенко,міський гололова Микола Голуб, побратими, рідні та близькі воїнів-афганців, громадськість міста.

За вагомий внесок у громадсько-політичне життя району, військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав районна громадська організація ветеранів локальних війн «Єдність» була нагороджена Подякою Богодухівської районної державної адміністрації та Богодухівської районної ради.

Хвилиною мовчання вшанували всі присутні пам’ять наших земляків Віталія Сахна, Володимира Трохимчука, Василя Зміївського, Павла Шевченка, всіх, хто не повернувся з чужої, нежданої, непотрібної війни, тих, хто помер від ран на рідній землі.