buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

З колядками до міської ради

Різдвяний благодійний вечір,
Колядками співа і ллється,
І славить Бога мелодійно,
І зачіпає душу й серце…

Коли чарують незбагненною красою білосніжні сади, а срібні пушинки тихо падають із неба, у сяйві вогнів приходить Різдвяна казка, і над землею білим Ангелом летить колядка… Єдиною родиною збираються люди на традиційний благодійний вечір Різдвяних пісень, щоб відкрити серця для любові, яку явив Народжений Спаситель. І щороку дитячі колективи ДНЗ міста   заворожують  працівників  міської ради неперевершеним виступом та щирістю виконання.

Линь, колядко, до небес!

І сьогодні    в кабінеті міського голови  линули натхненні слова  вітання зі Святим вечором від колективу ДНЗ №6:

Ми з колядою під ваші стріхи раненько,
Рано, раненько радуйся, серденько,
Син Божий народився!

Герої дійства  поринули у безмежний світ народних звичаїв, відчули атмосферу святковості і піднесеності за допомогою звичаїв «водіння Кози», «Маланка» та віншування Василів.