З днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Шановні колеги!!!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.Ваша праця починається в той час, коли більшість городян ще не прокинулась, і завершуєте її, коли вже настає час сну. Завдяки вашим старанням ми маємо у домівках тепло, воду, світло. Своєю нелегкою роботою ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров’я. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку Богодухова.

Щиро дякую вам за сумлінну працю та повсякденну турботу про гідне життя  нашого міста!

У День професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

З повагою     Богодухівський міський голова   Н.Олексенко