buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 27

З Днем місцевого самоврядування

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ, ВЕТЕРАНИ ТА ПЕНСІОНЕРИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!
  Щиро вітаю вас із нашим спільним святом − Днем місцевого самоврядування!
Цей день воістину став народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні − найближче до людей і їхніх турбот.
Місцеве самоврядування є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органам місцевого самоврядування уготована висока честь і відповідальна місія об’єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити Богодухівщину і всю Україну щасливими і багатими.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам, ветеранам та пенсіонерам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого регіону і держави в цілому.
Бажаю від щирого серця землякам − усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси − міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань.З повагою, міський голова     Микола Голуб

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.