buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні депутати, члени виконавчого комітету,

квартальні, працівники апарату міської ради!

Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Представники органів місцевого самоврядування мають прямий контакт з громадянами. Саме до вас люди йдуть зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. Саме від Вас в значній мірі залежить добробут кожного громадянина та міста в цілому.

Бажаю, щоб вас розуміли та підтримували люди і ніколи не покидала віра, надія та любов. Нехай ваш професіоналізм та досвід сприяють розбудові та розвитку нашого міста і нашої держави.

Міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, витримки, наполегливості та нових здобутків у вашій нелегкій і відповідальній роботі.
Зі святом!

Богодухівський міський голова Микола Голуб