buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Юлія Світлична підписала меморандум про співпрацю між ХОДА та Харківським антикорупційним центром

Метою співробітництва є підвищення ефективності використання бюджетних коштів шляхом реалізації на Харківщині проекту Європейської комісії «Боротьба з корупцією та запровадження реформ на регіональному рівні».

3

1   2

«Сьогодні першочерговим завданням Президента України та уряду країни є боротьба з корупцією. Знищення корупції має бути тотальним, – наголосила голова ХОДА, депутат облради Юлія Світлична. – Меморандум із громадською організацією «Харківський антикорупційний центр» надасть нам змогу спільно використати всі можливості громадського сектору та органів влади для того, щоб дійти якісних показників економії бюджетних фінансових ресурсів. Ми будемо прагнути збільшити економію в 1,5 раза, що дасть змогу будувати нові дороги, школи, об’єкти соціальної інфраструктури, амбулаторії тощо».

Керівник області відзначила, що активна співпраця між ХОДА та Харківським антикорупційним центром розпочалась ще в 2017 році.

«Сьогодні ж маємо гарну можливість реалізації окремої програми, яка підпадає під європейські стандарти. Це передбачає розширення кола учасників публічних торгів на прозорих майданчиках щодо участі в проектах та роботах, які реалізуються бюджетним коштом», – сказала керівник області.

Заступник голови правління ГО «Харківський антикорупційний центр» Ігор Черняк відзначив, що підписання меморандуму «є свідченням того, що ті цілі, які декларує наша громадська організація, і цілі, які ставить перед собою Харківська облдержадміністрація щодо боротьби з корупцією та публічності закупівель, – ці цілі збігаються. Як і прагнення навести лад і домогтися того, щоб державні кошти використовувалися раціонально».«Одним із завдань комісії було підписання меморандуму з ОДА та закріплення конкретних показників. І ми раді, що обласна адміністрація готова робити все для досягнення цих показників. Впевнений, що зможемо разом реалізувати цей меморандум», – сказав представник Харківського антикорупційного центру.