internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 23

Ярмарок вакансій

В Богодухівській  районній філії Харківського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій по актуальним вакансіям на АТ «Новий Стиль» - електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машин, оббивальник, складальник, ливарник пластмас, швачка, оператор-гальванік на автоматичних та напівавтоматичних лініях, оператор котельні, комплектувальник, укладальник-пакувальник, водій навантажувача, підсобний робітник. Підприємство представляли менеджери з підбору персоналу Шаповалова Марина Олександрівна та Вдовенко Вікторія Вадимівна, які показали шукачам роботи відео-ролик про роботу підприємства, змістовно розповіли про умови роботи в цехах, оплати праці, прийому на роботу, індивідуального захисту, соціальні гарантії робітників підприємства та відповідали на питання учасників заходу. В заході взяли участь безробітні в кількості 26 осіб.

Також інформуємо, що до служби зайнятості звертаються і інші підприємства за допомогою в укомплектуванні вільних вакантних місць. За додатковою інформацією про актуальні вакансії звертатися до Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Моргунова, 7 м. Богодухів

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.