buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «КВИТОК ДО УСПІХУ»

Автостанція в м. Богодухів – це одне з найбільш відвідуваних місць у нашому місті. Робота багато в чому визначає людську долю, дозволяє проявити свої здібності, мати зарплату. Як зазначив заступник голови Державної служби зайнятості (центрального апарату) Сергій Сергійович Кравченко “Служба зайнятості має популяризувати свої послуги. Ми реформуємося, а тому не люди йдуть до Служби, а Служба йде до людей. Маємо за мету допомогти якомога більшій кількості українців, тим самим покращити ситуацію на ринку праці”.

16.12.2016 року Богодухівським районним центром зайнятості в приміщенні Богодухівської автостанції проведено ярмарок вакансій «Квиток до успіху». Ярмарок відкрили перший заступник Богодухівської районної державної адміністрації Зирянова Валентина Вікторівна та голова Богодухівської міської ради Голуб Микола Вікторович .Завдяки ярмарку більше людей мали змогу дізнатися, куди вони можуть влаштуватися на роботу. Ми зацікавлені у професійному персоналі. Сьогодні в галузях економіки потрібні: технологи харчової промисловості, токарі, електрогазозварники, кухарі, оброблювачі риби, комплектувальники меблів, водії кара, жестянщики, верстатники деревообробних верстатів, водії автотранспортних засобів (категорія «Д», автомобіль КРАЗ), фрезерувальники, комірники, апаратники з термічної обробки ковбасних виробів, електромонтери та фахівці за іншими робітничими професіями.

В ярмарку приймали участь представники роботодавців Богодухівського району, які представляли вакансії для шукачів роботи та безробітних. В ході заходу учасники змогли ознайомитися з представленими відеоревю по вакансіям підприємств Богодухівського району та Харківської області, фахівці служби зайнятості презентували роботу Харківського центру професійно-технічної освіти та професії за якими можна отримати освіту. Також поспілкуватися з представниками провідних підприємств району та отримати консультації фахівців служби зайнятості.