internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /gshb999.txt on this server.
Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Переглядiв: 66

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «КВИТОК ДО УСПІХУ»

 

Автостанція в м. Богодухів – це одне з найбільш відвідуваних місць у нашому місті. Робота багато в чому визначає людську долю, дозволяє проявити свої здібності, мати зарплату. Як зазначив заступник голови Державної служби зайнятості (центрального апарату) Сергій Сергійович Кравченко “Служба зайнятості має популяризувати свої послуги. Ми реформуємося, а тому не люди йдуть до Служби, а Служба йде до людей. Маємо за мету допомогти якомога більшій кількості українців, тим самим покращити ситуацію на ринку праці”.

16.12.2016 року Богодухівським районним центром зайнятості в приміщенні Богодухівської автостанції проведено ярмарок вакансій «Квиток до успіху». Ярмарок відкрили перший заступник Богодухівської районної державної адміністрації Зирянова Валентина Вікторівна та голова Богодухівської міської ради Голуб Микола Вікторович .Завдяки ярмарку більше людей мали змогу дізнатися, куди вони можуть влаштуватися на роботу. Ми зацікавлені у професійному персоналі. Сьогодні в галузях економіки потрібні: технологи харчової промисловості, токарі, електрогазозварники, кухарі, оброблювачі риби, комплектувальники меблів, водії кара, жестянщики, верстатники деревообробних верстатів, водії автотранспортних засобів (категорія «Д», автомобіль КРАЗ), фрезерувальники, комірники, апаратники з термічної обробки ковбасних виробів, електромонтери та фахівці за іншими робітничими професіями.

В ярмарку приймали участь представники роботодавців Богодухівського району, які представляли вакансії для шукачів роботи та безробітних. В ході заходу учасники змогли ознайомитися з представленими відеоревю по вакансіям підприємств Богодухівського району та Харківської області, фахівці служби зайнятості презентували роботу Харківського центру професійно-технічної освіти та професії за якими можна отримати освіту. Також поспілкуватися з представниками провідних підприємств району та отримати консультації фахівців служби зайнятості.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.