buy Windows 10 Key microsoftwarestore nahderkring.nl

ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ НА БОГОДУХІВЩИНІ

Акценти сьогодення зміщені від регулювання поточної ситуації на ринку праці до профілактики безробіття. Зокрема профорієнтаційна робота, що проводиться центром зайнятості, спрямована на зосередження вибору професії з урахуванням таланту особистості з одного боку та потреб ринку праці – з іншого.

06 квітня 2017 року у приміщенні Богодухівського районного будинку культури пройшов ярмарок професій «Професія твоєї мрії», організований Богодухівським районним центром зайнятості, учасниками якої стали понад 600 випускників шкіл, учнів професійно-технічних навчальних закладів Богодухівського району. Учні шкіл Богодухівського району: Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Гутянської ЗОШ І-ІІІ ст., Ульянівської ЗОШ І-ІІІ ст., Богодухівської  гімназія №1, Богодухівського колегіум № 2, Богодухівського ліцею № 3, учнівська молодь Богодухівського професійного аграрного ліцею, КЗОЗ «Богодухівського медичного коледжу», КЗ «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської області мали можливість поспілкуватися з навчальними закладами м. Харкова та                  м. Богодухова щодо можливостей навчання в учбових закладах.

Урочисте відкриття заходу  розпочалось із звернень до учнів першого заступника голови  Богодухівської РДА В.Зирянової,  заступника Богодухівського міського голови О. Мальованої,   директора Богодухівського районного центру зайнятості Н.Лещенко, голови громадської організації «Богодухівська агенція розвитку та євроінтеграції»  Н. Олексенко, заступника директора Харківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Г.Степанової.

На заході презентували навчальні заклади Богодухівський професійний аграрний ліцей, КЗОЗ «Богодухівський медичний коледж», Харківський національний технічний університет сільського господарства ім.П.Василенка,

Харківський національний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний фармацевтичний університет, Харківська державна зооветеринарна академія, Харківський національний педагогічний  університет ім. Г.С.Сковороди, Харківський індустріально — педагогічний технікум, Харківський комп’ютерно-технологічний коледж НТУ «ХПІ», Харківський коледж текстилю та дизайну, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище будівництва», Харківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ, Харківський  професійний ліцей  машинобудування, Харківський  механічний  технікум ім. О.О.Морозова, Кооперативний торгово-економічний коледж.

На профорієнтаційний захід  були запрошені соціальні партнери  служби зайнятості: Богодухівський об’єднаний міський військовий комісаріат, Богодухівський районний центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді, представники якого провели семінар для учнів на тему: «Обирай здоровий спосіб життя».

Під час проведення заходу учні мали можливість поспілкуватись з представниками фахівцями-професіоналами різних професій, які з власного досвіду надали інформацію про переваги та особливості обраного ними фаху, а також розкрили секрети успіху у професійній сфері. Про професію поліцейського розповів А.Нещеретний, який працює в Богодухівському відділі поліції ГУНП в Харківській області, швачка А.Харченко-Дерябіна- працює в ФОП Трощенко Т., кухар-кондитер Кривонос А. 35 років працює в  Богодухівському професійному аграрному ліцею, О.Огер начальник цеху Богодухівського електромеханічного заводу презентував професії: токар, фрезерувальник, верстатник деревообробних верстатів, слюсар з механоскладальних робіт.

Відвідувачі Ярмарки ознайомились з професіями та спеціальностями, які користуються попитом на сучасному ринку праці, дізнались про вимоги роботодавців до майбутніх працівників, отримали інформацію про навчальні заклади, умови вступу до них та умови навчання. Учасники заходу оглянули описи професій, довідники навчальних закладів та центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, паспорти підприємств Богодухівщини, бажаючі також мали змогу отримати індивідуальні консультації фахівців центру зайнятості та працівників соціальних служб.

Заступник директора Харківського обласного відділення Фонд соціального захисту інвалідів Г.Степанова провела персональну роботу з випускниками 9-11 класів з числа дітей з інвалідністю та їх батьками.

Проведення таких заходів вже стало доброю традицією, оскільки допомагає молоді зорієнтуватися у світі професій, а, як відомо, правильний вибір професії дозволяє знайти своє місце в житті.

Фахівці центру зайнятості сподіваються, що цей захід став для молоді важливим, корисним, цікавим та буде сприяти усвідомленому вибору професії серед учнів.