Ярмарок професій — можливість правильно обрати майбутню професію та навчальний заклад

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних  робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу «Професія твоєї мрії» під назвою «Ярмарок професій», який відбувся 20 березня 2019 року в приміщенні Богодухівського районного будинку культури.

Учні 8-11 класів міста та студенти змогли поспілкуватися з представниками навчальних закладів м.Харків, м.Богодухів, м.Дергачі, які взяли участь у ярмарку професій.

Одночасна презентація навчальних закладів в одному місці та безпосереднє спілкування з представниками навчальних закладів та студентами, кваліфіковані відповіді на запитання — все це сприяє подальшому правильному вибору навчального закладу, а згодом і  професії.

Майбутні абітурієнти мали змогу не тільки поспілкуватися із представниками навчальних закладі, але й взяти участь у семінарах, які проводили соціальні партнери служби зайнятості: Богодухівський районний центр соціальних   служб  для сім’ї, дітей та молоді, відеолекторій: «Не руйнуй своїх мрій», Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги семінар: «Легальна зайнятість — права людини», «Як запобігти шкільному буллінгу».

Помічниками в проведені заходу були учні — члени клубу «Школа професій».

В рамках проведення «Ярмарку професій» була надана можливість подивитись проведення майстер-класів, які проводили навчальні заклади.

Урочисте відкриття розпочалося з привітання першого заступника голови  Богодухівської РДА В.В.Зирянової, заступника міського голови О.А. Мальованої, директора Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Н.В.Лещенко.

По закінченню заходу всі учасники отримали роздаткові матеріали з інформацією про навчальні заклади та послуги служби зайнятості.