internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 38

Якщо звітуємо електронно, квитанцію зберігаємо 3 роки

При поданні податкової звітності в електронній формі звітність приймається до 24.00 години дня, у якому спливає такий граничний строк. А це значить, що платники податків, які звітують «електронно», мають подати декларацію не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає граничний термін подання звітності.

     У разі отримання звітності в електронному вигляді Міндоходів надсилає платнику дві квитанції. Перша — є підтвердженням того, що податкові документи надійщли до контролюючого органу. Ця квитанція надсилається на електронну адресу, з якої поступила звітність від платника. Другий примірник першої квитанції в електронному вигляді зберігається в Міндоходів.

    Водночас, якщо перша квитанція не надійшла на електронну адресу платника, то податковий документ вважається неодержаним. Друга квитанція є підтвердженням прийняття документів платника до бази даних Міндоходів в електронному вигляді у текстовому форматі. У ній зазначаються:

- реквізити прийнятого документа в електронній формі;

- відповідність звітності затвердженому формату (стандарту) електронного документа;

- результати перевірки електронного цифрового підпису (ЕЦП);

- інформація про платника податків;

- дата та час приймання, реєстраційний номер;

- податковий період, за який подається звітність та дані  про відправника квитанції.

    На цю квитанцію накладається ЕЦП органу Міндоходів, здійснюється її шифрування та надсилання платнику засобами телекомунікаційного зв’язку. Другий примірник такої квитанції також зберігається в електронному вигляді в органі Міндоходів.

    Фахівці Державної податкової інспекції у м. Сумах звертають вашу увагу на те, що отримані платником електронні квитанції повинні зберігатися не менше ніж 1095 днів з дня подання податкової звітності.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.