internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 25

ЯК СТАТИ УСПІШНОЮ ЖІНКОЮ

Cлужба зайнятості продовжує діяльність, спрямовану на постійний розвиток і вдосконалення заходів та методів роботи з населенням щодо підвищення рівня їх зайнятості, реалізацію гендерної політики.

Так, 07 лютого 2019 року в рамках проведення гендерного тижня був проведений семінар для жінок « Як стати успішною жінкою».  Мета зустрічі – допомогти жінкам у покращенні власної ситуації у сфері зайнятості та ознайомити їх з додатковими соціальними гарантіями.

На семінар були запрошені: вчитель української мови та літератури Богодухівського ліцею № 3 Фатюкова Людмила Анатоліївна та Каплій Наталія Олександрівна майбутній перукар (проходить навчання за професією перукар (перукар-модельєр) у Харківському центрі професійної – технічної освіти державної служби зайнятості.

Розпочала семінар начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Філіпова Олена Володимирівна, яка  розповіла правила та звички успішних людей, а саме: самонавчання, організованість,  ставлення цілей, планування розпорядку дня, знаходження часу для себе та інше, що допомагає жінці усміхатися та бути успішною.

Вчитель української мови та літератури Богодухівського ліцею № 3 Фатюкова Людмила Анатоліївна розповіла безробітним жінкам про ділове мовлення, правильне вживання певних слів та навчала писати заяви на прийняття на роботу.

Каплій Наталія Олександрівна у невимушеній атмосфері робила безробітним різні зачиски,  які роблять жінку привабливішою та впевненішою  у собі.

Учасники семінару «Як стати успішною жінкою» активно обмінювалися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками роботи.

Богодухівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості прагне допомогти безробітним жінкам адаптуватись до умов ринкової економіки і не втратити мотивацію до праці, надати їм психологічну підтримку.  Все це робиться для того, щоб безробітні жінки не залишались наодинці зі своїми проблемами і могли швидше знайти собі роботу.    Після опрацювання всіх етапів: висвітлення жіночих проблем, їх обговорення, складання резюме, навчання діловому спілкуванню, запрошені відчули емоційне піднесення, про що й відрекомендувались  учасниці заняття.
Психологічна підтримка необхідна для тих безробітних, що у стані депресії знаходяться зі зниженою активністю поведінки, песимістичним настроєм і поганим самопочуттям. Дані заходи, розроблені для безробітних жінок допомагають мислити з оптимізмом, не втрачати надію та вірити у краще майбутнє.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.