ЯК СТАТИ УСПІШНОЮ ЖІНКОЮ

Cлужба зайнятості продовжує діяльність, спрямовану на постійний розвиток і вдосконалення заходів та методів роботи з населенням щодо підвищення рівня їх зайнятості, реалізацію гендерної політики.

Так, 07 лютого 2019 року в рамках проведення гендерного тижня був проведений семінар для жінок « Як стати успішною жінкою».  Мета зустрічі – допомогти жінкам у покращенні власної ситуації у сфері зайнятості та ознайомити їх з додатковими соціальними гарантіями.

На семінар були запрошені: вчитель української мови та літератури Богодухівського ліцею № 3 Фатюкова Людмила Анатоліївна та Каплій Наталія Олександрівна майбутній перукар (проходить навчання за професією перукар (перукар-модельєр) у Харківському центрі професійної – технічної освіти державної служби зайнятості.

Розпочала семінар начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Філіпова Олена Володимирівна, яка  розповіла правила та звички успішних людей, а саме: самонавчання, організованість,  ставлення цілей, планування розпорядку дня, знаходження часу для себе та інше, що допомагає жінці усміхатися та бути успішною.

Вчитель української мови та літератури Богодухівського ліцею № 3 Фатюкова Людмила Анатоліївна розповіла безробітним жінкам про ділове мовлення, правильне вживання певних слів та навчала писати заяви на прийняття на роботу.

Каплій Наталія Олександрівна у невимушеній атмосфері робила безробітним різні зачиски,  які роблять жінку привабливішою та впевненішою  у собі.

Учасники семінару «Як стати успішною жінкою» активно обмінювалися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками роботи.

Богодухівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості прагне допомогти безробітним жінкам адаптуватись до умов ринкової економіки і не втратити мотивацію до праці, надати їм психологічну підтримку.  Все це робиться для того, щоб безробітні жінки не залишались наодинці зі своїми проблемами і могли швидше знайти собі роботу.    Після опрацювання всіх етапів: висвітлення жіночих проблем, їх обговорення, складання резюме, навчання діловому спілкуванню, запрошені відчули емоційне піднесення, про що й відрекомендувались  учасниці заняття.
Психологічна підтримка необхідна для тих безробітних, що у стані депресії знаходяться зі зниженою активністю поведінки, песимістичним настроєм і поганим самопочуттям. Дані заходи, розроблені для безробітних жінок допомагають мислити з оптимізмом, не втрачати надію та вірити у краще майбутнє.