internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 7

ЯК ДІЯТИ І КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ,

 ЯКЩО ВИ СТАЛИ ЖЕРТВОЮ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ?

 

  З прийняттям  Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (далі- Закон) особи, які стали жертвами домашнього насильства, отримали дійсно дієві способи захисту їхніх прав та законних інтересів.

Як діяти і куди звертатись в ситуаціях проявів насильства в сім’ї?

В першу чергу необхідно звернутись до органів поліції. Звернення може бути, як в письмовій формі (з обов’язковим отриманням талону-звернення), так і у формі виклику працівників поліції до місця вчинення насильства. Відповідно до ст.25 Закону України підрозділи органів Національної поліції України у разі існування безпосередньої загрози життю чи здоров’ю постраждалої особи з метою негайного припинення домашнього насильства, недопущення його продовження чи повторного вчинення мають право винести терміновий заборонний припис. Якщо у ході досудового розслідування буде доведено вину особи-агресора, то дана особа нестиме відповідальність відповідно до норм чинного законодавства.

Друге – це звернення до центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та установ органів місцевого самоврядування, працівники яких зобов’язані :

  • скерувати заяву про вчинення насильства до територіального органу внутрішніх справ для вжиття ним відповідних заходів, що входять у компетенцію поліції, а собі залишити копію заяви для вжиття заходів у межах своєї компетенції;
  • відвідати сім’ю, в якій чиниться насильство, щоб з’ясувати причини насильства й вид допомоги, якої потребують постраждалі члени сім’ї;
  • провести просвітницьку та роз’яснювальну роботу серед членів сім’ї, де чиниться насильство, і проінформувати про права, заходи й послуги, якими вони можуть скористатися;
  • організувати надання постраждалим від насильства психологічних, юридичних, соціально-педагогічних, інформаційних та інших послуг;
  •  у разі необхідності скерувати постраждалих до спеціалізованих установ для жертв насильства в сім’ї (кризового центру, притулку, центру медико-соціальної реабілітації).

Третє – це звернення до центрів надання безоплатної правової допомоги. Центри безоплатної правової допомоги надають безоплатну первинну та безоплатну вторинну допомоги.

Безоплатна первинна допомога – це надання правової інформації, консультації та складання документів непроцесуального характеру (наприклад заява до поліції).

Безоплатна вторинна правова допомога – це представництво інтересів судів, захист та складання документів процесуального характеру. Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають найбільш незахищені верстви населення, в тому числі і жертви домашнього насильства. Жертви домашнього насильства можуть звернутись до суду для видачі обмежувального припису, який покладає на агресора низку таких обмежень, як:

Четверте – це звернення на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації,  яка працює на базі громадської організації «Ла Страда-Україна» із 1997 року.

На гарячій лінії можна отримати комплексну допомогу : психологічну, соціальну, реабілітаційну та правову.

Зателефонувати на неї можна за номером 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) і за коротким номером 386(безкоштовно з мобільних телефонів).

Також необхідно додати, що уже з 16 жовтня в Україні стартувала спільна ініціатива Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги та громадськості під назвою »Сімейні радники». Це активні члени суспільства, які на громадських засадах надають комплексну допомогу у сфері захисту сімей, прав дітей та осіб, які постраждали від домашнього насильства, у тому числі, через систему безоплатної правової допомоги.

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

  Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.