internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 21

ХТО ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ ВІД СПЛАТИ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ

16.06.2020 прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» щодо надання права безоплатної реєстрації особам з інвалідністю та особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

  Законом встановлено, що адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про:

➖ громадське об’єднання осіб з інвалідністю, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та внутрішньо переміщених осіб;

➖ прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи — підприємця, яка є особою з інвалідністю або особою, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Також Законом встановлено, що громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та внутрішньо переміщеними особами, а також фізичною особою — підприємцем, яка є особою з інвалідністю або особою, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, з цих осіб не справляється адміністративний збір за надання відомостей з Єдиного державного реєстру.

Окрім цього, Законом виключено положення про право державних реєстраторів на винагороду за рахунок коштів, отриманих за справляння адміністративного збору за державну реєстрацію у розмірі не менше 10 відсотків адміністративного збору.

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.