Хід реалізації міні-проектів «Разом у майбутнє»

На території Богодухівської міської ради переможцями в обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє» у 2020 році стали:

1. Орган самоорганізації населення Квартальний комітет «Східна» «Життя та дозвілля «Квартальн ого комітету «Східна»: від малечі до дорослих»

2. Батьківська рада Богодухівського ДНЗ (ясла-садок)№3 «ЩАСЛИВІ ДІТИ»

3. ОСББ «Шевченка 64-Б» «Рідна оселя — фортеця моя»

4. Батьківська рада Богодухівського ДНЗ (ясла-садок)№9 «Діти — наше майбутнє»

5. ОСББ «ЗАЛУЖОК» «ПІДВАЛИ БЕЗ НЕЧИСТОТ, А ВІДХОДИ — В ДОХОДИ!»

6. Батьківська рада Богодухівського ДНЗ (ясла-садок)№6 «Сучасна кухня-смачна їжа-здорові діти»

.

Провели збори (конференцію) ОСН квартальний комітет «Східна» м.Богодухів щодо уточнення інвентарю для будівництва майданчику та склали графік робіт по вулицям, спрямованих на прибирання сміття на пустирі, де заплановане будівництво майданчика. Провели декілька толок. На даний час проводиться підготовка технічного завдання для участі в тендері.

.

Станом на 05.06.2020 року ініціативною групою було здійснено інформування батьківської громади про перемогу міні проекту  «Діти – наше майбутнє» у обласному конкурсі «Разом у майбутнє». Відповідно до плану реалізації міні проекту здійснено упорядкування прилягаючої території, висаджені садженці квітів і фруктових дерев.

.

В рамках реалізації проєкту «Сучасна кухня-смачна їжа-здорові діти» проведено контрольне замірювання для підготовки дефектного акту та кошторисної документації.

Проведення толоки членами ОСББ «ЗАЛУЖОК». Підготовка підвальних приміщень до проведення ремонтних робіт.