internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 467

Вшанування воїнів — інтернаціоналістів

15 лютого 2013 року Богодухівщина черговий раз віддавала данину шани пам’яті полеглих у боях на території інших держав, ветеранам, які виконували інтернаціональний обов’язок, низько вклонившись  їхнім рідним і близьким.

Зранку    у Свято – Покроському храмі  м. Богодухова  відбулася панахида за загиблими воїнами —  інтернаціоналістами  . Вшанування  учасників локальних війн, відбулося в приміщенні  ЦТДЮТ   за участю  народного  депутата України Біловола О.М., депутата Харківської обласної ради Усенка О.В.,  голови Богодухівської районної ради Тризни Д.К. заступника голови  Богодухівської РДА  Сизоненко О.В., Богодухівського міського голови Олексенко Н.І.   .

            Звертаючись до учасників бойових дій народний депутат України Біловол О.М.  наголосив:

-          Події цього військового конфлікту досі залишаються в центрі уваги вчених-істориків, політиків та військових, часто викликають суперечливу та неоднозначну оцінку. Однак «афганська» війна — це, перш за все, виконання військової присяги, солдатська звитяга та взаємодопомога, а також сум та пам’ять за загиблими товаришами.

Він також зауважив, що відзначення річниць виведення радянських військ з Афганістану на державному рівні, турбота держави про воїнів-інтернаціоналістів та їх соціальний захист є свідченням того, що громадяни України пам’ятають  про героїзм воїнів-інтернаціоналістів, поважають їх історичний подвиг, шанують   мужність та готовність до самопожертви.

 Учасники мітингу-реквієму хвилиною мовчання  вшанували пам’ять своїх побратимів,   уродженців Богодухівського району  Живі квіти лягли до пам’ятника загиблих воїнів – інтернаціоналістів у дитячому паркі Перемоги  та     до могил земляків , які загинули  в Афганістані .

           

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.