buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Вшанування відважних ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС .

29 років минуло відтоді, як на долю українського народу випало жорстоке випробування – Чорнобильський вибух, від якого здригнулася вся планета. Чорнобильська катастрофа  стала спільною трагедією всього нашого народу та світової спільноти.

14 грудня  в будинку  творчості відбулися урочистості з  вшанування  пам’яті

Привітали чорнобильців голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова, голова районної ради С.Ф.Панов, Богодухівський міський голова М.В.Голуб, голова районної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» О.О.Скорик та депутат Харківської обласної ради М.Б.Пушкарь.

Зокрема , міський голова Микола Вікторович, сказав :»  Ми вклоняємося героїзму, хоробрості та відданості службовому обов’язку, які проявили учасники ліквідації аварії, що врятували світ від смертельних променів радіації.  Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв та  перед світлим образом тих, хто, не коливаючись, вступив в атомне пекло заради нашого життя . Віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи  людей,  жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям та   Ваш людський подвиг неоціненний, ваш мужній вчинок ніколи не буде забутий.

Ліквідатори отримали Подяки від Богодухівської районної державної адміністрації та районної ради, а також знаки народної пошани — ордени «Чорнобильський Хрест».

За співпрацю з громадською організацією чорнобильців Олександр Олексійович Скорик , голова районної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», отримав почесну відзнаку «Чорнобильська Пошана»