internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 770

Вшанували вихователів

29 березня у Богодухівській міській раді за участі депутатського корпусу та завідувачів дошкільних навчальних закладів міста пройшло урочисте нагородження переможців і учасників I (районного) туру конкурсу «Вихователь року — 2013». У цьому конкурсі, який проходив 20-25 лютого на базі Богодухівських дошкільних навчальних закладів №№ 5 та 9, взяли участь вихователі пяти дошкільних навчальних закладів міської ради із шести.

У номінації «Вихователь дітей п’ятирічного віку» свої вміння демонстрували вихователі ДНЗ № 5 «Ялинка» Л.В.Кривцова і ДНЗ № 9 «Берізка» О.О.Дейнеко. У номінації «Музичний керівник» професійним досвідом ділилася музичний керівник ДНЗ № 3 «Веселка» Ю.В.Кудленок. У номінації «Досвідчений вихователь» напрацьований досвід презентували вихователі ДНЗ № 7 «Теремок» С.І.Фесенко та ДНЗ № 6 «Дзвіночок» О.А.Ружинська.

На розгляд журі педагоги представили матеріали педагогічного портфоліо, презентували власний професійний досвід, провели заняття з дітьми.

Переможцями конкурсу стали:

- Кривцова Лариса Володимирівна,

- Фесенко Світлана Іванівна,

- Кудленок Юлія Віталіївна.

Для участі в II (обласному) етапі конкурсу рекомендовано музичного керівника ДНЗ № 3 Кудленок Ю.В. та вихователя ДНЗ № 5 Кривцову Л.В.

Вихователів щиро й сердечно вітали, бажали наснаги і подальшої плідної праці міський голова Н.І.Олексенко, її заступник Л.І.Рогинська, депутат міської ради, начальник відділу освіти райдержадміністрації І.Г.Безмінова.

Наталія Іванівна вручила переможцям і учасникам конкурсу «Вихователь року — 2013» подяки міської ради і памятні сувеніри. Подякою міської ради також була відзначена методист районного методичного кабінету відділу освіти Педан Лариса Олексіївна за організацію I туру конкурсу «Вихователь року – 2013», багаторічну плідну співпрацю з міською радою, вагомий особистий внесок у справу виховання і навчання юних жителів територіальної громади міста, активну життєву позицію, креативність мислення, ініціативу і наполегливість у досягненні мети. 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.