buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Вшанували учасників бойових дій у Другій світовій війні

Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями. Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу. Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни.

Сьогодні міський голова Микола Голуб разом із заступниками Ворвуль В.В. та Мальованою О.А. завітали до  ветеранів   Великої  Вітчизняної війни,учасників народного аматорського хору «Українська пісня» (хор ветеранів), голів міської та районної ветеранських організацій .Вітаючи  з Днем Перемоги міський голова  низько вклонився їм за ратний подвиг, який вони здійснили в ім’я миру та процвітання нашої країни понад сім десятиліть тому. Він наголосив, що теперішнє покоління українців, так само як і вони в буремні роки другої світової,  готове стояти на сторожі своєї незалежності, до останньої краплі крові, до останнього подиху захищати свою землю від ворогів. Також очільник міста  завітав до сім’ї загиблого учасника АТО Сергія Слісаренка. Ветерани та сімя загиблого в АТО отримали від міського голови    продовольчі набори.