Переглядiв: 33

Вшанували Героїв Небесної сотні.

 

 Сьогодні, вже близько 15:00 год з лампадками та квітами богодухівці зібрались   у центральному сквері  аби вшанувати Героїв Небесної сотні.В цьому заході взяли участь голова Богодухівської РДА Володимир Шаров , його Перший заступник Валентина Зирянова, голова Богодухівської районної ради Сергій Панов , міський голова Микола Голуб , активісти , громадскість.

Це цвіт нації… це ті патріоти, які вірили у краще майбутнє і готові були йти на все, аби змінити цю державу. Для себе, для нас з вами, для своїх нащадків. Це Люди з великої букви, які ціною власного життя назавжди змінили хід нашої історії. Ми не маємо права забути, ми не маємо права зрадити тим ідеалам»

 Настоятель Свято-Покровського та Свято-Духівського храмів отець Стефаній відслужив панахиду за загиблими. Полеглих активістів згадали хвилиною мовчання.

Символічним став хрест, викладений із ялинових гілочок та лампадок, адже він є знаком перемоги. Він переданий нам Героями Небесної Сотні і спонукає до щоденних перемог у нашому житті.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.