internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 38

Вшанували Героїв Небесної сотні.

 

 Сьогодні, вже близько 15:00 год з лампадками та квітами богодухівці зібрались   у центральному сквері  аби вшанувати Героїв Небесної сотні.В цьому заході взяли участь голова Богодухівської РДА Володимир Шаров , його Перший заступник Валентина Зирянова, голова Богодухівської районної ради Сергій Панов , міський голова Микола Голуб , активісти , громадскість.

Це цвіт нації… це ті патріоти, які вірили у краще майбутнє і готові були йти на все, аби змінити цю державу. Для себе, для нас з вами, для своїх нащадків. Це Люди з великої букви, які ціною власного життя назавжди змінили хід нашої історії. Ми не маємо права забути, ми не маємо права зрадити тим ідеалам»

 Настоятель Свято-Покровського та Свято-Духівського храмів отець Стефаній відслужив панахиду за загиблими. Полеглих активістів згадали хвилиною мовчання.

Символічним став хрест, викладений із ялинових гілочок та лампадок, адже він є знаком перемоги. Він переданий нам Героями Небесної Сотні і спонукає до щоденних перемог у нашому житті.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.