internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 35

Всеукраїнський тиждень права

, який спрямований на попередження порушень в сфері захисту прав людини, підвищення освіченості населення з правових питань, був започаткований Указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права»  8 грудня 2008р. №1149/2008.

       В рамках Всеукраїнського тижня права у Богодухівському районному центрі зайнятості з 04.12.2017 р. по 08.12.2017 р. були проведені заходи  орієнтовані на різні категорії населення: семінари для безробітних «Офіційне працевлаштування-мій захист», лекція для працівників центру зайнятості «Права людини», урок для учнів «Права людини», семінар для представників роботодавців «Правові та організаційні засади Закону  «Про зайнятість населення», у тому числі, щодо працевлаштування інвалідів. Практичні питання застосування Закону» та семінар «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числі, осіб з інвалідністю».

До роботи фахівців центру зайнятості активно долучились соціальні партнери: Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, управління соціального захисту населення Богодухівської РДА, відділ освіти Богодухівської РДА, служба у справах дітей Богодухівської РДА, Богодухівський РВ з питань пробації.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.