buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 21

Всеукраїнський тиждень права

, який спрямований на попередження порушень в сфері захисту прав людини, підвищення освіченості населення з правових питань, був започаткований Указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права»  8 грудня 2008р. №1149/2008.

       В рамках Всеукраїнського тижня права у Богодухівському районному центрі зайнятості з 04.12.2017 р. по 08.12.2017 р. були проведені заходи  орієнтовані на різні категорії населення: семінари для безробітних «Офіційне працевлаштування-мій захист», лекція для працівників центру зайнятості «Права людини», урок для учнів «Права людини», семінар для представників роботодавців «Правові та організаційні засади Закону  «Про зайнятість населення», у тому числі, щодо працевлаштування інвалідів. Практичні питання застосування Закону» та семінар «Правові аспекти працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, у тому числі, осіб з інвалідністю».

До роботи фахівців центру зайнятості активно долучились соціальні партнери: Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, управління соціального захисту населення Богодухівської РДА, відділ освіти Богодухівської РДА, служба у справах дітей Богодухівської РДА, Богодухівський РВ з питань пробації.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.