Вручено нагороди учасникам бойових дій.

18 лютого   Богодухівським   міським головою Миколою Голубом, заступником міського голови Ольгою Мальованою та заступником голови Богодухівської  районної громадської організації  ветеранів локальних війн «Єдність» В’ячеславом Масюком з нагоди 30-ї річниці  виведення військ з Афганістану вручено нагороди учасникам бойових дій, інвалідам першої групи, жителям нашого міста – Чернишову Миколі Васильовичу та Костирі Миколі Івановичу. Микола Вікторович висловив подяку шановним учасникам бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність та побажав міцного здоров’я, щастя, добробуту у родинах.