buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Вручення персональних стипендій Богодухівської міської ради «Надія Богодухова» творчій та обдарованій учнівській молоді за підсумками 2017 року

13 лютого 2018 року міський голова Микола Голуб привітав стипендіатів Богодухівської міської ради «Надія Богодухова».

У заході взяли участь стипендіати та їх батьки, начальник відділу освіти Богодухівської РДА, директори начальних закладів, вчителі, викладачі, члени організаційного комітету.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 25 січня 2018 року №8  «Про присудження персональних стипендій Богодухівської міської ради «Надія Богодухова» творчій та обдарованій учнівській молоді за підсумками 2017 року» стипендії призначено:

- «Інтелектуальний потенціал Богодухова»:

1. Дейнеко Юлії Сергіївні, учениці 11 класу Богодухівського ліцею № 3;

2. Ройко Анні Геннадіївні, учениці 11 класу Богодухівського ліцею №3.

- «Мистецький потенціал Богодухова»:

1. Суялко Вікторії Андріївні, вихованці відділу сольного співу КПСМ НЗ «Богодухівська дитяча музична школа імені В.Т.Борисова»;

2. Васеніній Валерії Максимівні, вихованці відділу сольного співу КПСМ НЗ «Богодухівська дитяча музична школа імені В.Т.Борисова».

- «За значні спортивні досягнення»:

1. Шитосі Олександру Андрійовичу, вихованцю ДЮСШ «ХЗТД»;

2. Буряковському Олександру Володимировичу, вихованцю ДЮСШ «ХЗТД».

Стипендії виплачуватимуться щомісяця протягом 2018 року в розмірі 400 грн. кожна.