«ВОДОГРАЙ».

Переглядiв: 17

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХІХ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е НН Я

 

21.07.2017                                          Богодухів                            № 544-VII

 

Про прийняття до комунальної власності    територіальної громади міста Богодухова, вуличного водопроводу,   збудованого  силами вуличного товариства «ВОДОГРАЙ».

 

Розглянувши лист  Суровікіна С.О., голови вуличного товариства «ВОДОГРАЙ»  від 20.07.2017   про надання дозволу на прийняття до комунальної власності    територіальної  громади міста Богодухова вуличного водопроводу, керуючись  статті 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл  на прийняття до комунальної власності    територіальної  громади міста Богодухова вуличного водопроводу, збудованого  силами вуличного товариства «ВОДОГРАЙ».

2. Виконкому міської ради та КП «Богодухіввода» (директор  Слєсарєв В.В.) провести передачу відповідно до чинного законодавства України.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника директора Ворвуля В.В. та постійну депутатську комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництву та житлово-комунального господарства (голова Аліксейчик М.В.).

Міський голова                                         М.ГОЛУБ