internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 29

Виявлено незаконну порубку дерев

 

08.06.2018 року  до чергової частини Богодухівського ВП надійшло повідомлення від лісничого ДП «Жовтневе лісове господарство» про те, що поблизу села Максимівка, Богодухівського району, Харківської області невідомі пиляють дерева.

В ході проведення оперативно розшукових заходів працівниками патрульної поліції  по «гарячих слідах» виявлено автомобілі марки «ГАЗ» в кузові якого було понад 20 дерев породи «Дуб» довжиною по 3 метри кожна, як виявилось до даного злочину був причетний місцевий житель, який   здійснив незаконну порубку дерев породи дуб, що належить ДП «Гутянське лісове господарство», чим спричинили вказаному підприємству матеріальну шкоду на суму понад 20 тис. грн..

Дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Крім того, за клопотанням прокурора судом накладено арешт та вантажний автомобіль та бензопили. Також, готується позовна заява про стягнення збитків заподіяних природному середовищу.  

Відповідальність за незаконну порубку лісу передбачена ст. 246 Кримінального кодексу України та тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

 

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури                                         О.Кушнаренко

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.