internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 39

«Виявлено крадіїв лісу»

  

         Останнім часом на території Богодухівського району почастішали факти вчинення злочину передбаченого ст. 246 КК України , а саме незаконна вирубка лісу.

Так, нещодавно працівниками поліції «на гарячому» було виявлено особу, яка перебуваючи в лісосмузі поблизу с. Семенів Яр, Богодухівського району, Харківської області, за допомогою бензопили спиляла  16 дерев дубу на загальну суму 20207 грн. А ці зелені насадження є державною власністю.  , Цим самим  порушив вимоги      ст. ст. 4, 69 Лісового кодексу України, не маючи спеціального документу для використання лісових ресурсів лісорубного або лісового квитка та  права здійснювати порубку дерев державної форми власності, завідомо розуміючи протиправність своїх дій.

Цей випадок внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За наслідками досудового розслідування, до суду направлено обвинувальний акт відносно винної особи. Крім того, за клопотанням прокурора судом накладено арешт та вантажний автомобіль та бензопили. Також, підготовлено та направлено до суду позовну заяву про стягнення збитків заподіяних природному середовищу.

Відповідальність за незаконну порубку лісу передбачена ст. 246 Кримінального кодексу України та тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

 

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури                                              О.Кушнаренко

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.