buy Windows 10 Key microsoftwarestore nahderkring.nl

ВІТАЄМО з ПЕРЕМОГОЮ в обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє» 2017 року

Відбулося засідання конкурсного комітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Члени комітету затвердили перелік цьогорічних переможців.

Богодухівська  міська рада вітає з перемогою :

Ініціативну групу  Богодухівського ДНЗ  № 5 «Ялинка» з міні проектом «Наш сучасний дошкільний заклад»,

ініціативну групу «Берізка-2017″ з міні проектом  »У «Берізці» тепло всім: і дорослим, і малим»,

ініціативну групу »Разом»  з міні проектом «Наша оселя – комфортна, безпечна оселя»,

Ініціативна група «МИ ЗМОЖЕМО» з міні проектом «Сучасному дитсадку — бути!»

Ініціативна група «Фантазія   з міні проектом   »Дружна громада — міцна держава»

Всього ,коштів  на суму : 657161 грн,з нмз з обласного бюджету-328580 грн, з міського бюджету-295702 грн,кошти конкурсантів-32879 грн .