internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 26

ВІТАЄМО з ПЕРЕМОГОЮ

1 квітня у приміщенні Богодухівської ДЮСШ відбулися районні змагання з волейболу серед жінок. У змаганнях взяло участь 4 команди, 3 команди з Богодухова ( Богодухів-1, Богодухів-2 і Богодухівська ДЮСШ) та команда з Полкової-Микитівки -»Промінь». Ігри дійсно вийшли яскраві, барвисті, цікаві і непередбачувані, тому дивитися було одне задоволення. Призери і чемпіони визначалися за результатами кругової системи і в результаті боїв маємо таке розташування місць: 3 місце- «Богодухів-2″, 2 місце- «Богодухівська ДЮСШ» і переможницями стала команда «Богодухів-1″. Такого рівня гри у жіночому волейболі в районі не було напевно ніколи, тому бажаємо дівчатам успіхів, стабільного розвитку та вдалого виступу на Спартакіаді серед районів і міст Харківської області, які відбудуться  7 квітня  в місті Харкові.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.