buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 21

ВІТАЄМО з ПЕРЕМОГОЮ

1 квітня у приміщенні Богодухівської ДЮСШ відбулися районні змагання з волейболу серед жінок. У змаганнях взяло участь 4 команди, 3 команди з Богодухова ( Богодухів-1, Богодухів-2 і Богодухівська ДЮСШ) та команда з Полкової-Микитівки -»Промінь». Ігри дійсно вийшли яскраві, барвисті, цікаві і непередбачувані, тому дивитися було одне задоволення. Призери і чемпіони визначалися за результатами кругової системи і в результаті боїв маємо таке розташування місць: 3 місце- «Богодухів-2″, 2 місце- «Богодухівська ДЮСШ» і переможницями стала команда «Богодухів-1″. Такого рівня гри у жіночому волейболі в районі не було напевно ніколи, тому бажаємо дівчатам успіхів, стабільного розвитку та вдалого виступу на Спартакіаді серед районів і міст Харківської області, які відбудуться  7 квітня  в місті Харкові.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.