internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 29

ВІТАЄМО!

 

У вівторок,28 березня, відбулися обласні зональні змагання з волейболу СЕРЕД ШКОЛЯРІВ (Дівчата), в яких брали участь сім районних збірних (Богодухів, Валки, Кегичівка, Коломак, Красноград, Краснокутськ та Сахновщина). Змагання дівчаток проводилися в чудово обладнаних залах Валківського ліцею ім. О.С. Масельського. На жаль, команда з Краснонограда не змогла взяти участь у турнірі, і звання найсильніших волейболісток було розіграно серед шести команд, розбитих на дві групи. Команду нашого району (було представлена  виключно ученицями Богодухівського  колегіуму №2) сліпе жеребкування  звело  з’ясовувати стосунки на майданчику з молодими волейболістками Сахновщини і Краснокутському. Перша гра нашої команди, яка тренується всього півроку і має в своєму активі лише два офіційних турніри, відбулася проти школярок Краснокутська. Впевнено вигравши дебютну партію, наші дівчатка, втративши концентрацію, віддали суперницям другий сет. Доля матчу вирішилася у третій вирішальній партії,  в якій, показавши характер і додавши тренеру ще кілька сивого волосся, перемогу з рахунком 16-14 вирвали волейболістки Богодухова! Сильніше в другій грі стали представниці Сахновщини, раніше вигравши у Краснокутська вони забезпечили собі вихід з групи з першим місцем. Нашій команді, яка стала другою, потрібно було помірятися силами за вихід у фінал із переможцями іншої групи. Перший рядок і право оскаржувати місце в фіналі, після двох ігор, отримали господарі турніру — волейболістки Валок. Малюнок третьої гри, як під копірку був схожий на гру з краснокутчанами, дозволивши набрати суперницям лише 12 очок. У першій партії, дівчата віддали ініціативу і поступилися в другій, тим самим подарувавши надію господаркам змагань на сприятливий для них результат матчу. Але зібравши всі свої сили, проявивши бажання і волю до перемоги, наші волейболістки домоглися успіху з рахунком 15-13! У фіналі, маючи лише десятихвилинні перерви на відпочинок, дівчатка грали — четверта гра поспіль! На жаль, реванш із командою Сахновщини не вийшов, показавши яскраву і гідну гру у  фіналі, поступилися в двох партіях більш досвідченій команді  суперниці. Ми другі! Це великий успіх і невеликий подвиг! Пишаємося вами і віримо в ВАС! ДЕВЧАТА — ВИ розумниці !!!
Постскриптум Переможці змагань у юнаків стала наша збірна! З огляду на нелюдські умови проведення турніру, подвійно цінно — це перше місце! МОЛОДЦІ !!! Богодухів більш ніж гідно виступив на цих змаганнях. Вперед до нових вершин і спортивним досягненням, дитячий спорт незаслужено забутий останнім часом — повинен розвиватися! Діти наше національне надбання і майбутнє !!! Величезне спасибі Олександру Олексійовичу Скорику за підтримку волейболу і спорт в цілому.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.