buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 22

ВІТАЄМО!

 

У вівторок,28 березня, відбулися обласні зональні змагання з волейболу СЕРЕД ШКОЛЯРІВ (Дівчата), в яких брали участь сім районних збірних (Богодухів, Валки, Кегичівка, Коломак, Красноград, Краснокутськ та Сахновщина). Змагання дівчаток проводилися в чудово обладнаних залах Валківського ліцею ім. О.С. Масельського. На жаль, команда з Краснонограда не змогла взяти участь у турнірі, і звання найсильніших волейболісток було розіграно серед шести команд, розбитих на дві групи. Команду нашого району (було представлена  виключно ученицями Богодухівського  колегіуму №2) сліпе жеребкування  звело  з’ясовувати стосунки на майданчику з молодими волейболістками Сахновщини і Краснокутському. Перша гра нашої команди, яка тренується всього півроку і має в своєму активі лише два офіційних турніри, відбулася проти школярок Краснокутська. Впевнено вигравши дебютну партію, наші дівчатка, втративши концентрацію, віддали суперницям другий сет. Доля матчу вирішилася у третій вирішальній партії,  в якій, показавши характер і додавши тренеру ще кілька сивого волосся, перемогу з рахунком 16-14 вирвали волейболістки Богодухова! Сильніше в другій грі стали представниці Сахновщини, раніше вигравши у Краснокутська вони забезпечили собі вихід з групи з першим місцем. Нашій команді, яка стала другою, потрібно було помірятися силами за вихід у фінал із переможцями іншої групи. Перший рядок і право оскаржувати місце в фіналі, після двох ігор, отримали господарі турніру — волейболістки Валок. Малюнок третьої гри, як під копірку був схожий на гру з краснокутчанами, дозволивши набрати суперницям лише 12 очок. У першій партії, дівчата віддали ініціативу і поступилися в другій, тим самим подарувавши надію господаркам змагань на сприятливий для них результат матчу. Але зібравши всі свої сили, проявивши бажання і волю до перемоги, наші волейболістки домоглися успіху з рахунком 15-13! У фіналі, маючи лише десятихвилинні перерви на відпочинок, дівчатка грали — четверта гра поспіль! На жаль, реванш із командою Сахновщини не вийшов, показавши яскраву і гідну гру у  фіналі, поступилися в двох партіях більш досвідченій команді  суперниці. Ми другі! Це великий успіх і невеликий подвиг! Пишаємося вами і віримо в ВАС! ДЕВЧАТА — ВИ розумниці !!!
Постскриптум Переможці змагань у юнаків стала наша збірна! З огляду на нелюдські умови проведення турніру, подвійно цінно — це перше місце! МОЛОДЦІ !!! Богодухів більш ніж гідно виступив на цих змаганнях. Вперед до нових вершин і спортивним досягненням, дитячий спорт незаслужено забутий останнім часом — повинен розвиватися! Діти наше національне надбання і майбутнє !!! Величезне спасибі Олександру Олексійовичу Скорику за підтримку волейболу і спорт в цілому.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.