Вітання з нагоди свята весни — 8 Березня

Сьогодні Микола Голуб привітав жінок–працівниць апарату міської ради, квартальних, пенсіонерів, керівників установ, директорів міських шкіл, почесних громадян міста. Як зазначив Микола Вікторович: «Щороку з першими подихами весни до нас приходить особливе, довгоочікуване свято – день возвеличення Жінки! Цього березневого дня ми огортаємо словами ніжності і любові наших найкращих у світі мам, дружин, донечок, сестричок, бабусь і дякуємо за подароване нам щастя, за радісні моментижиття, за тепло й затишок, яким вони наповнюють нашідуші і оселі. Бажаю Вам святкового настрою, здійснення всіх бажань та миру на українській землі. До вітань  долучився член виконавчого комітету міської ради Олександр Скорик.