Вітання комунальників з професійним святом

Уже завтра комунальники нашого міста і всієї України відзначатимуть професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Напередодні свята  відбулися урочисті заходи, на які завітали  голова районної  державної  адміністрації  Володимир Шаров, голова районної ради Сергій Панов , міський голова Микола Голуб, помічник народного депутатаУкраїни Дмитро Тризна, депутат Харківської обласної ради Ольга Львова.

Микола Голуб привітав працівників комунальних підприємств та побажав усім  міцного здоров’я, наснаги, впевненості в майбутньому, миру і родинного затишку. Кращих працівників відзначив грамотами Богодухівської міської ради. Колективам  КП «Богодухівжитло» та КП «Богодухіввода» було вручено  сертифікати.