ЗВІТ ДЕПУТАТА ЗІНЬКОВСЬКОЇ З.М.за 2017рік

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ

Всім  жителям – увагу, повагу й підтримку.

ЗДІЙСНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

Постійно спілкуюсь із виборцями свого округу. Часто добре слово й порада є більш значущими для людини, ніж матеріальна допомога. За 2017рік особисто провела 88 прийомів (157 громадян).

РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ, ЗАПИТАМИ ТА ДОРУЧЕННЯМИ ВИБОРЦІВ

У 2017 році взяла активну участь у підготовці та направленні  депутатських звернень (9), депутатських запитів (4).

Із десяти сесій  ради взяла участь у десяти.

Взяла участь у трьох сесіях районної ради.

ЗУСТРІЧІ З ВИБОРЦЯМИ, УЧАСТЬ

У ЗАХОДАХ

Щотижня зустрічаюсь, спілкуюсь із жителями мікрорайону. Активно долучаюся до участі у підготовці міні проектів.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

На залучені спонсорські кошти закуплено спортивний інвентар для майданчика ,проведено частковий ремонт доріг по  вулицях Благовіщенській , пров.Харківському, вул. Оверченка.

ІНФОРМОВАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Практично всі питання діяльності  ради та рішення по них доводжу до відома своїх виборців.

Активно роз’яснюю виборцям роль заходів по об’єднанню територіальних громад (децентралізації) та залученні грантів і програм для розвитку мікрорайону.

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОКРУГУ

Головними проблемними питаннями округу на 2017 рік вважала облаштування  тротуару по вул. Оверченка

Оцінювати роботу депутата – справа виборців.

Я відкрита для спілкування з усіма громадянами й жителями Богодухівщини. Кожна пропозиція, вимога виборців для мене є наказом для вирішення питань, які належать до моєї  компетенції.

Завжди готова до співпраці з   депутатами різних рівнів ,   головами  сільських рад  Богодухівського  району.

24 січня 2018