buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Випуск 2018 року у Богодухівському професійному аграрному ліцеї

27 червня 2018 року відлунали урочистості у Богодухівському професійному аграрному ліцеї з нагоди випуску 2018 року.

Богодухівський міський голова Микола Вікторович Голуб нагородив грамотами міської ради за високий інтелектуальний потенціал, наполегливість та цілеспрямованість у навчальній і громадській діяльності, творчий підхід, активну життєву позицію випускників Богодухівського професійного аграрного ліцею, які отримали дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою та подарунками від міського голови та члена виконавчого комітету Богодухівської міської ради Олександра Олексійовича Скорика.