buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

«Вилучено великий арсенал боєприпасів та вибухівки»

Працівниками Богодухівського відділу поліції при відпрацюванні території Богодухівського району було отримано інформацію про можливий факт зберігання зброї в одному із домоволодінь міста.

Під час санкціонованого судом обшуку, на горищі житлового будинку було виявлено велику кількість набоїв, гранат, запалів, вибухівки ,зарядів, а також інших військових приладів.

Речові докази вилучені та направлені на експертизу.
Слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 7 років позбавлення волі.

Наразі встановлюється місце та мета придбання боєприпасів та осіб, які причетні до вказаного злочину. Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні.

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                            О.Кушнаренко