internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 73

ВІКТОРИНА ДЛЯ УЧНІВ

«ПРАВА НЕПОВНОЛІТНІХ У ТРУДОВИХ ПРАВОВІДНОСИНАХ»

      В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 09 грудня 2016 року заступник начальника відділу надання соціальних послуг Богодухівського районного центру зайнятості Філіпова О.В. за участі в.о. начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коноз М.В. провели для учнів  11-х класів Богодухівського колегіуму  №  2 вікторину «Права неповнолітніх у трудових правовідносинах».

    Мета вікторини: навчити аналізувати та застосовувати на практиці закони про права неповнолітніх у трудових відносинах; виховувати повагу та шанобливе ставлення до суспільно-корисної праці; формувати активну громадянську позицію.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.