internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 28

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

        У  Богодухівській районні філії Харківського обласного центру зайнятості    21 вересня 2018 року відбувся семінар з орієнтації безробітних громадян на військову службу в Збройних Силах України. Мета заходу – проінформувати зареєстрованих безробітних про умови укомплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження служби за контрактом. У заході взяв участь військовий комісар Богодухівського ОМВК А.О. Завада та офіцер мобілізаційного відділення Богодухівського ОМВК старший лейтенант            С.В. Сабадаш.

      Відкриваючи захід, О.В. Філіпова, начальник відділу активної підтримки безробітних  Богодухівської районної філії ХОЦЗ, поінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці, соціальні послуги, що надає служба зайнятості у напрямку сприяння зайнятості населення. Важливий акцент начальник відділу зробила на службі в Збройних Силах України за контрактом.

Військовий комісар Богодухівського ОМВК А.О. Завада ознайомив учасників семінару  з умовами проходження служби за контрактом та потребою військових формувань у кадрах. Андрій Олександрович детально зупинився на посадах рядового, сержантського та старшинського складу, поінформував, що найзатребуванішими є механіки, водії, монтажники, телефоністи, радіотелефоністи, монтажники, навідники та ін.

«Бути контрактником сьогодні – дуже нелегкий та відповідальний, але шанований у суспільстві вибір. Він може сприяти самореалізації людини і повністю змінити її життя», – зазначив А.О. Завада.

Офіцер мобілізаційного відділення Богодухівського ОМВК старший лейтенант   С.В. Сабадаш наголосив на тому, що на сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців-контрактників. Держава гарантує їм грошове забезпечення, яке визначається займаною посадою, військовим званням, кваліфікацією, терміном та умовами проходження військової служби.

Учасники  семінару отримали вичерпні відповіді на численні запитання, зокрема, щодо матеріального, пенсійного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців. А тих громадян, яких зацікавила служба в Збройних Силах України за контрактом, запросили відвідати комісаріат для більш предметної розмови щодо працевлаштування.

 

Філіпова О.В.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.