buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

У  Богодухівській районні філії Харківського обласного центру зайнятості    21 вересня 2018 року відбувся семінар з орієнтації безробітних громадян на військову службу в Збройних Силах України. Мета заходу – проінформувати зареєстрованих безробітних про умови укомплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження служби за контрактом. У заході взяв участь військовий комісар Богодухівського ОМВК А.О. Завада та офіцер мобілізаційного відділення Богодухівського ОМВК старший лейтенант            С.В. Сабадаш.

Відкриваючи захід, О.В. Філіпова, начальник відділу активної підтримки безробітних  Богодухівської районної філії ХОЦЗ, поінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці, соціальні послуги, що надає служба зайнятості у напрямку сприяння зайнятості населення. Важливий акцент начальник відділу зробила на службі в Збройних Силах України за контрактом.

Військовий комісар Богодухівського ОМВК А.О. Завада ознайомив учасників семінару  з умовами проходження служби за контрактом та потребою військових формувань у кадрах. Андрій Олександрович детально зупинився на посадах рядового, сержантського та старшинського складу, поінформував, що найзатребуванішими є механіки, водії, монтажники, телефоністи, радіотелефоністи, монтажники, навідники та ін.

«Бути контрактником сьогодні – дуже нелегкий та відповідальний, але шанований у суспільстві вибір. Він може сприяти самореалізації людини і повністю змінити її життя», – зазначив А.О. Завада.

Офіцер мобілізаційного відділення Богодухівського ОМВК старший лейтенант   С.В. Сабадаш наголосив на тому, що на сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців-контрактників. Держава гарантує їм грошове забезпечення, яке визначається займаною посадою, військовим званням, кваліфікацією, терміном та умовами проходження військової служби.

Учасники  семінару отримали вичерпні відповіді на численні запитання, зокрема, щодо матеріального, пенсійного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців. А тих громадян, яких зацікавила служба в Збройних Силах України за контрактом, запросили відвідати комісаріат для більш предметної розмови щодо працевлаштування.

Філіпова О.В.