buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Відзначили День місцевого самоврядування в міській раді.

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Це професійне свято тих, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, тобто та ланка, яку ми з вами обрали. Закон про місцеве самоврядування був прийнятий у 1990 році, хоча офіційний статус свято отримало через 10 років.
З нагоди Дня місцевого самоврядування у Богодухівській міській раді відбулися урочистості, на які були запрошені : пенсіонери місцевого самоврядування,квартальні міста,голови постійних депутатських  комісій, депутати ради, члени виконавчого комітету   міської ради та  найактивніші депутати  VI скликання .

Микола Вікторович почав урочистості  з висловлювання вдячності   ветеранам та пенсіонерам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого регіону і держави в цілому.Побажав − усім, хто працював на благо територіальних громад, відстоював їхні запити та інтереси − міцного здоров’я, великого щастя,родинного затишку та здійснення всіх   життєвих мрій і сподівань.

У своєму вітальному слові до квартальних міський голова Голуб М.В. сказав «Ви люди з активною життєвою позицією, які на громадських засадах добросовісно виконують обов’язки зв’язківця, який несе населенню інформацію щодо роботи міської ради та її виконавчого комітету, є ініціаторами добрих справ.  Ви завжди тримаєте  руку на пульсі життя, першими дізнаєтеся  про горе і радощі в сім’ях наших громадян, а тому першими приходите їм на допомогу у будь-яку погоду і за будь-яких обставин. Спасибі Вам, безкорисливі, самовіддані активні богодухівці.»

На зустрічі з міським головою активні члени громади, депутати міської ради та  члени виконавчого комітету були нагороджені почесними грамотами  міської ради  та Подяками міського голови.