internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 73

Відзначили День місцевого самоврядування в міській раді.

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Це професійне свято тих, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, тобто та ланка, яку ми з вами обрали. Закон про місцеве самоврядування був прийнятий у 1990 році, хоча офіційний статус свято отримало через 10 років.
З нагоди Дня місцевого самоврядування у Богодухівській міській раді відбулися урочистості, на які були запрошені : пенсіонери місцевого самоврядування,квартальні міста,голови постійних депутатських  комісій, депутати ради, члени виконавчого комітету   міської ради та  найактивніші депутати  VI скликання .

Микола Вікторович почав урочистості  з висловлювання вдячності   ветеранам та пенсіонерам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого регіону і держави в цілому.Побажав − усім, хто працював на благо територіальних громад, відстоював їхні запити та інтереси − міцного здоров’я, великого щастя,родинного затишку та здійснення всіх   життєвих мрій і сподівань.

  У своєму вітальному слові до квартальних міський голова Голуб М.В. сказав «Ви люди з активною життєвою позицією, які на громадських засадах добросовісно виконують обов’язки зв’язківця, який несе населенню інформацію щодо роботи міської ради та її виконавчого комітету, є ініціаторами добрих справ.  Ви завжди тримаєте  руку на пульсі життя, першими дізнаєтеся  про горе і радощі в сім’ях наших громадян, а тому першими приходите їм на допомогу у будь-яку погоду і за будь-яких обставин. Спасибі Вам, безкорисливі, самовіддані активні богодухівці.»

На зустрічі з міським головою активні члени громади, депутати міської ради та  члени виконавчого комітету були нагороджені почесними грамотами  міської ради  та Подяками міського голови.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.