buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Відзначили День Конституції покладанням квітів

27 червня відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку  з нагоди державного свята Дня Конституції України.

На заході були присутні  очільники району , представники організацій та установ ,а також весь колектив міської ради на чолі з головою Миколою Голубом.

До заходу , присвяченому Дню Конституції  долучилися близько 200 містян.  Патріотичні вірші зачитали найкращі учні  аграрного ліцею  . Охорону правопорядку під час заходу забезпечували працівники поліції.