302 Found

Found

The document has moved here.

Відзначено День пам’яті захисників України

Відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві 29 серпня 2019 року Богодухівський міський голова Микола Голуб, представники депутатського корпусу та працівники міської ради  взяли участь в урочисто-траурній ході та покладанню квітів до памятного знаку «Воїнам, що віддали своє життя за Україну».