buy Windows 10 Key microsoftwarestore nahderkring.nl

Відкриття спортивного майданчика для міні — футболу

У дитячому парку Перемоги 17 червня 2017 року відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика для міні  футболу із штучним покриттям,  у якому  взяли участь голова Харківської обласної державної адміністрації Світлична Ю.О., перший заступник голови Харківської обласної ради Коваленко В.М., голова районної ради Панов С.Ф., голова районної державної адміністрації Шаров В.М., міський голова Голуб М.В., депутати Харківської обласної ради Львова О.В. та Пушкар М.Б., голова районної організації Партії БПП «Солідарність», депутат Богодухівської районної ради Скорик О.О., керівники установ, закладів та підприємств району, працівники органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади району, представники учнівської молоді, громадські активісти, юні спортсмени району.

Кожен з виступаючих подякував усім, хто приклав свої зусилля для будівництва сучасного спортмайданчика.

Голова обласної державної адміністрації Світлична Ю.О. вручила набори новеньких м’ячів вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи та капітанам команд з м.Богодухова, м.Валки, м.Золочів, с.Горького, смт.Коломак, смт.Красний кут, які взяли участь в першому футбольному турнірі, що пройшов після закінчення офіційної частини. Головним призом цього турніру став м’яч від Федерації футболу України з автографами всіх гравців Національної збірної України з футболу.

В своєму вітальному слові міський голова Микола  ГОЛУБ зазначив, що  спорт -це одне з найголовніших завдань розвитку міста, залучення дітей до футболу дасть змогу виховати здорову націю. також мер подякував губернатору за підтримку спорту в Богодухові.

Відкриття нового майданчика сприятиме подальшому розвитку фізичної культури та спорту і дасть можливість юнакам та молоді популяризувати фізичну культуру та вести здоровий спосіб життя.