buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Відкриття соціального гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб

31 липня 2018 року в місті Богодухові по вулиці Моргунова, 23Б відбулося відкриття соціального гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб.

Богодухівський міський голова Микола Вікторович Голуб зустрів учасників відкриття: голову Харківської обласної державної адміністрації Світличну Юлію Олександрівну, Міністра соціальної політики України Реву Андрія Олексійовича та голову Харківської обласної ради Чернова Сергія Івановича, Петера Шмаля, заступника генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Лактіонова Андрія Олександровича, виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій.

11 сімей (30 осіб) отримали ключі від квартир та сертифікати.