Відкриття міні-проектів переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»

18 вересня 2019 року Богодухівський міський голова Микола Голуб, депутат Харківської обласної ради Микола Пушкар, заступники міського голови Ольга Мальована та Володимир Ворвуль в урочистій та святковій атмосфері відкрили  об’єкти – переможці обласного  конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у номінації «Добробут та розвиток громад»:

1. Міні-проект «Крок за кроком до європейського дитсадка» (конкурсант – батьківська рада Богодухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 3 «Веселка» Богодухівської  міської  ради).

2. Міні-проект «У «Ялинці» цікаво гуляти і світ пізнавати» (конкурсант – батьківська рада Богодухівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 5 «Ялинка» Богодухівської міської ради).

3. Міні-проект «Комфортно і тепло в оселі завжди» (ОСББ «Височінь»).

4. Міні-проект «Затишок у нашій оселі» (ОСББ «Фортуна»).